Continue Reading Elcin Sangu partnerja e Kivanc Tatlitug, menjëherë Baris Arduc gjen të ‘dashurën e re’
Posted in Lajme

Elcin Sangu partnerja e Kivanc Tatlitug, menjëherë Baris Arduc gjen të ‘dashurën e re’

Continue Reading “Denizi” e Kemajlit dhe Nihanit tani si modele e vogël
Posted in Lajme

“Denizi” e Kemajlit dhe Nihanit tani si modele e vogël

Continue Reading “Sheherzadja” e zonja edhe në biznes, këtë punë e bënë jashtë aktrimit
Posted in Lajme

“Sheherzadja” e zonja edhe në biznes, këtë punë e bënë jashtë aktrimit

Continue Reading Babai i saj mposhti kancerin. Ja si ia shpërbleu Fahriye Evcen të atin!
Posted in Lajme

Babai i saj mposhti kancerin. Ja si ia shpërbleu Fahriye Evcen të atin!

Continue Reading Surprizë për Ozcan Deniz në shesh xhirimin e «Nusja nga Stambolli»
Posted in Lajme

Surprizë për Ozcan Deniz në shesh xhirimin e «Nusja nga Stambolli»

Continue Reading “Krahët e dashurisë” nga 27 Prill në ekranin e Vizion Plus!
Posted in Lajme

“Krahët e dashurisë” nga 27 Prill në ekranin e Vizion Plus!

Continue Reading Njihuni me të dashurin e Hylyjas në jetën reale (Foto)
Posted in Lajme

Njihuni me të dashurin e Hylyjas në jetën reale (Foto)

Continue Reading Ja si duket Rjehani jashte serialit ME FAL
Posted in Lajme

Ja si duket Rjehani jashte serialit ME FAL

Continue Reading “Dila” publikon një foto me familjen e sa!
Posted in Lajme

“Dila” publikon një foto me familjen e sa!

Continue Reading Gruaja e Ozcan Deniz përfundon në çdo media në Turqi; shkak bëhet veshja e saj
Posted in Lajme

Gruaja e Ozcan Deniz përfundon në çdo media në Turqi; shkak bëhet veshja e saj