Xhelozia e tepërt bëhet shkak të ndarjen e Afra Saracoglu nga i dashuri i saj?

Afra Saracoglu dhe Eray Altay i dhanë fund lidhjes së tyre javën që shkoi. Ata u njohën në shesh xhirimin e “Zonja Fazilet dhe të bijat” dhe qëndruan së bashku për rreth 6 muaj. Sipas gecce.com, xhelozia ishte një nga shkaqet kryesore pse dy të rinjtë u ndanë. Thuhet se Atlay është bërë mjaft xheloz për kolegun e ri të Afrës me të cilën ajo po interpreton në projektin e saj të fundit.Afra luan rolin e saj ne serialin Zonja Fazilet dhe te bijat qe po transmetohet ne Tring cdo te enjte dhe te premte dhe ne faqen tone Ejashiko.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *