Burak Deniz – Skandal apo thashetheme të reja?!

 

Media turke raportoi se aktori Burak Deniz shkaktoi një skandal të vërtetë me të dashurën. Përmendet gjithashtu se policia u përfshi në të gjithë çështjen dhe u desh të ndërhynte.
Theksohet arsyeja për grindjen e madhe – xhelozia. Revista Aksam dha lajmin në lidhje me grindjen midis Burak Deniz dhe të dashurës së tij Didem Soydan. Me sa duket, pasi pa fotot e Burak dhe Alina Boz për revistën Samdan Plus, Didem u bë shumë xheloze. Ajo u zemërua me të dashurin dhe madje refuzoi ta linte atë në shtëpi. Nga ana tjetër, Burak Deniz ishte i vendosur të hynte në shtëpi dhe u përpoq të thyejë derën. Në fund, policia dyshohet se ndërhyri dhe arriti të qetësonte Burak dhe Didem.

Sidoqoftë, posa pa titujt në media, Didem Soydan ndezi “drejtpërdrejt” në rrjetet sociale. Të njëjtën natë dolën mbishkrimet, Didem vendosi të mohonte gjithçka nga shtrati i saj. Soydan tha se e vetmja e vërtetë është se ajo dhe Burak janë së bashku. Për gjithçka tjetër, ajo tha se “sa më lehtë të besosh një gënjeshtër, aq më pak dëshmi duhen”

By: TV Exposed

Author: Admin1 Admin1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *