Elcin Sangu partnerja e Kivanc Tatlitug, menjëherë Baris Arduc gjen të ‘dashurën e re’

Elcin Sangu dhe Baris Arduc ishin dy aktorë të shkëlqyer në “Dashuri me Qira”.
Fansat i simpatizuan aq shumë sa filluan të mendonin se duhet të ishin patjetër edhe në jetën reale një çift. Megjithatë nuk ndodhi kështu. “Kohë për lumturi” ishte një tjetër film që na ‘mundësoi’ të shihnim përsëri dy aktorët si dy të dashuruar.

Ata treguan edhe një herë tjetër se janë vërtet të talentuar dhe duken shumë bukur tek interpretojnë në krah të njëri-tjetrit.

Megjithatë, me nisjen e sezonit të ri, dy aktoret kanë marrë oferta të ndryshme duke gjetur kështu ‘partnerë’ të rinj. Elcin Sangu do të vijë në krah të aktorit të mirënjohur Kivanc Tatlitug ndërsa Baris Arduc do të interpretojë me Sinem Kobal në një tjetër projekt. Bashkëshortja e Kenan Imirzalioglu, Sinem Kobal është shprehur vërtet entuziaste për këtë projekt të ri në krah të Arduc.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *