Babai i saj mposhti kancerin. Ja si ia shpërbleu Fahriye Evcen të atin!

U shkrua para disa kohës në media se Fahriye Evcen po kalonte një periudhë të vështira për shkak të gjëndjen së keqe shëndetsore të së atit.

Madje, aktorja dhe bashkëshorti i saj Burak Ozcvit shtynë pushimet e tyre për të qenë pranë babait të Fahriye. Megjithatë, pas operacionit të kryer disa ditë më parë, babai i aktores është në gjendje të mirë shëndetsore.

Për të hedhur pas të gjithë stresin e kaluar, familja Evcen dhe Burak janë nisur të gjithë me pushime në ishujt greke.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*